Turkaş ailesi, müşterilerinin yüzlerindeki mutluluğu görmek için çalışır.

Amaç; sürekli müşteri tatmini ve yüksek rekabet gücüne ulaşmaktır. Kalitenin koşulsuz müşteri memnuniyetiyle olduğu bilinciyle Turkaş, yüksek rekabet gücüne ulaşmak için, her türlü üretim ve faaliyetlerinde “kalite en ekonomik maliyetlerle sağlanır” bilincini kurum kültürüyle özdeşleştirmiştir.

Kalite yönetim sistemi dahilindeki tüm proseslerin planlanmasında, müşteri gereksinimleri ve yasal zorunluluklar esas alınmıştır.

Turkaş, en son teknolojiyle donatılmış üretim merkezlerinde, her biri alanında uzman geniş kadrosuyla, kalite ve hijyenden asla ödün vermeden, her gün yüzlerce kuruluşa binlerce çeşit yemek hazırlamakta, hizmet kapasitesini her geçen gün artırarak geliştirmektedir.

Pazarın lider markalarından biri olarak, sektörün kalite ve hijyen standartlarını belirler ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışır.

Turkaş, dengeli beslenmenin insan sağlığı için ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Farklı mönü seçenekleri hazırlarken, sağlıklı beslenmenin temel şartının dengeli çeşitli ve yeterli beslenme olduğunu asla unutmaz. Türkiye’nin önde gelen beslenme uzmanlarıyla çalışarak sağlıklı öğünler hazırlar. Dengeli beslenme alanında yaptığı çalışmaları, müşterileriyle paylaşmak amacıyla, web sitesinde Dengeli Beslenme bölümü hazırlamıştır.

Müşterilerin kendileri için en doğru seçimleri yapabilmelerine olanak sağlamak amacıyla, sunduğu tüm ürünlerin besin değerlerini, web sitesinde, hizmet verdiği yemek salonlarında belirtmekte ve müşterilerinin İK direktörlerine belirli periyotlarla duyurmaktadır. Sporu insanların günlük hayatlarına sokacak yaratıcı ve eğlenceli programlar geliştirerek, insanların yaşamlarında fiziksel aktiviteye daha fazla yer vermelerini önermektedir. Müşterilerine dengeli beslenmenin önemini anlatmak için paneller düzenlemektedir.

Tüm soru, görüş ve düşünceleriniz için lütfen bizimle temasa geçiniz.