Entegre Tesis Yönetimi alanında catering hizmeti başta olmak üzere temizlikten güvenliğe, teknik servisten ilaçlamaya ve haşere kontrolden bahçe düzenlemesine kadar kapsamlı hizmet seçeneklerimizle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Türkaş; rezidanslar, oteller, alışveriş merkezleri, fabrikalar, iş merkezleri, hastaneler ve okulların ihtiyaçlarını karşılamak üzere entegre hizmetler sunar. Üstelendiğimiz her proje, mühendislerimiz ve proje yöneticilerimiz tarafından titizlikle yürütülerek, talep edilen her hizmet ve yönetim ihtiyaçları tek bir merkezden gerçekleştirilir.

Türkaş ile tesisleriniz sorunsuz şekilde yönetilir; ekonomik bütçe, tek muhatap ve tesis içi kaliteli hizmet sinerjisi gibi bir çok avantaj bir bütün olarak sunulur. Verimli bir işletme bütçesi hazırlanması ve hizmet seviyelerinin belirlenerek ölçümlenebilmesi adına performansa dayalı başarılı bir yönetim modeli oluşturur.

Entegre tesis yönetimi hizmetlerimiz hakkında sizleri daha yakından bilgilendirebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.